Hizmetler

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik

Proje Uygulama ve Destek

Proje Uygulama hizmeti, işletmelerin süreçlerini ERP ve diğer fonksiyonel çözümlerle yönetmeleri için gereken analiz, tasarım, geliştirme, eğitim, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası destek aşamalarını da kapsayacak şekilde sunulan bir danışmanlık hizmetidir.

Proje Sonrası Verilen Destek

Proje Sonrası Destek Hizmeti, proje uygulama ve özel yazılım geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi ve yeni taleplerin yönetilmesi için verilen bir hizmettir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre yerinde destek, uzak bağlantı ile destek ve sistem bakımı hizmetleri sağlanmaktadır.

Proje Yönetimi

Proje Yönetim hizmeti, ERP çözümlerinin işletmelere uygulanması ve özel yazılım geliştirme gibi projelerin proje yönetim metoduna bağlı kalınarak yönetilmesi konusunda verilen danışmanlık ve denetim hizmetidir. Bu hizmet, proje uygulama ve özel yazılım geliştirme hizmeti ile birlikte sunulur.

Proje Yönetiminde İzlenen Yöntem

Proje Yönetim Metodu, ürün satışı öncesi aktivitelerden başlayıp canlı kullanım desteği adımına kadar devam eden süreçte, projelerin başarıyla yürütülmesi için katma değer yaratan detaylı bir metottur. Bu metotla birlikte; projelerde etkin analiz ve planlamanın yapılması, paydaşlar arasındaki iletişimin doğru yönetilmesi, anahtar kullanıcıların projeye etkin katılımının sağlanması hedeflenir.

Özelleştirme ve Entegrasyon

Günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında işletmeleri öne çıkaran, özel iş yapış biçimlerini destekleyecek şekilde yazılımlarda da özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçları doğabilmektedir. Nova üzerinde, işletmelere özel süreçleri karşılamak üzere uzman ekipler tarafından özelleştirme ve entegrasyon hizmeti sunulur.

Farklı Yazılımlarla Entegrasyon

İşletmelerin kullandığı üçüncü parti yazılımların Nova çözümleri ile entegre edilmesi için yapılacak geliştirmeler bu hizmetin bir parçasıdır. Farklı platformlar üzerinde deneyimli ve uzman özel proje ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon ve uygulama bakım hizmetleri de sağlanmaktadır.

Sistem Yönetimi

ERP ürünlerinin genel ve işletmeye özel performans kriterlerine uygun çalışmasını sağlamak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından sunulan, sistemin bir bütün olarak üzerinde koştuğu altyapı bileşenlerinin tamamını kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleridir.

Rutin ve Acil Durum Desteği

Bu hizmetler kapsamında; veritabanlarının performans problemlerinin giderilmesi ve iyileştirilmesi işlemlerinin yapılması, veri yedekleme prosedürlerinin oluşturulması ve sağlamlığının kontrolleri, uzak bağlantı ile sorunların tespiti ve çözümü, acil veri tabanı ya da işletim sistemi problemlerinde uzaktan yapılamıyorsa firmada çözüm üretilmesi hizmetleri verilmektedir.

Memnun Müşteriler


Nova Bilgi Sistemi

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.