Ürünler

Dijital dönüşüm bugünün bir vazgeçilmezi... Dönüşüm başlasın!

Yeni Nesil Akıllı İş Uygulaması: NOVA

Bugün başarılı bir işletme, verilerini anında analiz edebilen, müşteri ihtiyaçlarına zamanında yanıt verebilen ve rekabet ortamının tüm zorluklarıyla başa çıkabilen bir işletme demektir. Nova uygulamaları ile işletmeler mevcut iş süreçlerini iyileştirebilir, yeni iş fırsatlarını tespit edebilir ve rekabetin bir adım önünde kalabilmek için gerekli esnekliğe ve yeni koşullara uyum sağlama yeteneğine sahip olurlar.

Esnek, Kullanışlı ve İşlevsel

Nova; Üretim, Dağıtım, Tedarik Zinciri Yönetimi, Finans ve diğer operasyonlarla ilgili faaliyetleri kapsayan bir dizi entegre iş uygulaması aracılığıyla işletmelere ERP kabiliyeti sağlar. Modern bir mimariye sahip bulut tabanlı yapısı sayesinde sadece ihtiyacınız olan uygulamalar ile başlayabilir, süreçlerinizi iyileştirebilir, anında ve değerli öngörüler elde ederek müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. İşletmeniz büyüdükçe, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda her zaman ilave uygulamalar ve kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

İş Zekası (BI) Nedir?

İş Zekası (BI), şirket verilerini çıkaran, optimize eden, analiz eden ve sunan güçlü bir araçtır. Bu sayede işletmelerin geçmiş ve mevcut iş etkinlikleri hakkında ayrıntılı bir görünüm sağlanırken gelecekteki eğilimleri öngörmeleri de mümkün olur. İş Zekası uygulaması, yönetim kademesine işlerinde neler olup bittiğini anlaması ve bilmesi için yardımcı olan, mevcut IT sistemlerini destekleyen bir araçtır.

Tek Noktadan Raporlama ve Analiz

NovaBI, veri görselleştirme konusunda zengin seçeneklere sahip web tabanlı bir iş zekası sistemidir. Verileriniz nerede olursa olsun NovaBI, tek raporlama ve analiz noktası olarak bu verilere erişebilir ve üstün görselleştirme özellikleri ile verilerinizi istediğiniz formatta size sunar. Excel de dahil olmak üzere popüler tüm veri kaynaklarını destekleyen NovaBI, bu veri kaynakları üzerindeki verileri anlık ve çok boyuta uygun olarak sorgulamanıza, raporlamanıza ve analiz etmenize olanak sağlar.